2525 ONICE IVORY CC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 2525 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 1 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 200cm / 79inch |
| Height | 120cm / 47inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 660kg |